Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PIERWSZE PŁYWANIE, czyli jak przygotować się do pierwszych zajęć...

PIERWSZE PŁYWANIE, czyli jak przygotować się do pierwszych zajęć...
Takie pytanie słyszymy ostatnio często, zwłaszcza od osób, które będą uczestniczyć w naszych zajęciach. Nic dziwnego, w końcu do pierwszego spotkania na basenie zostało już tylko kilka dni!

A więc jak przygotować się do zajęć?

Woda to zupełnie inne środowisko, z którym trzeba się oswoić. By od pierwszych zajęć czuć się swobodnie należy zadbać by nasze pociechy były dobrze do nich przygotowane. 

Co zabrać na basen?

  1. Wygodny strój kąpielowy (dla dziewczynek zalecamy jednoczęściowy - nie może być za luźny by nie zsuwał się podczas wodnych harców i skoków do wody / dla chłopców kąpielówki przylegające do ciała (luźne spodenki ograniczają komfort pływania)
  2. Okularki pływackie –  gwarantują swobodę podczas nurkowania, delikatnych chlapnięć wodą po buzi oraz zapewniają płynne przeprowadzenie zajęć
  3. Czepek - na basenie, na którym uczymy pływać jest on obowiązkowy.
  4. Ręcznik.
  5. Klapki basenowe
  6. Niemowlaki zobowiązane są do uczestniczenia w zajęciach w tzw. pieluchomajtkach, dla nich czepki nie są wymagane. Rodziców/opiekunów natomiast obowiązują stroje kąpielowe/kąpielówki oraz czepki.
  7. Dobry humor :)

Pierwsza wizyta na basenie:

  1. Ustalona godzina zajęć (np. 18:00) jest to godzina rozpoczęcia zajęć, więc na obiekcie należy się zjawiać około 10 minut wcześniej.
  2. W Umowych, ktore Państwo podpisują opisane są kwestie organizacyjne dotyczące zajęć, płatności i inne. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi (zawsze podpisujemy w dwóch egzemplarzach - jeden uzupełniony i podpisany wraca do nas, a drugi zabierają Państwo do domu).
  3. Prosimy nie karmić dziecka minimum pół godziny przed zajęciami. 

back to top