Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zakup i dostawa 2 szt. fabrycznie nowych skuterów wodnych z 2 przyczepami oraz zakup i dostawa silnika 70 KM zaburtowego do łodzi

Dotyczy realizacji zadania publicznego pod nazwą: Zakup fabrycznie nowego, wyprodukowanego w 2022 roku Silnika 70 KM zaburtowego do łodzi, fabrycznie nowych, wyprodukowanych w 2022 roku 2 skuterów wodnych oraz fabrycznie nowych, wyprodukowanych w 2022 roku 2 przyczep ratowniczych dofinansowany jest z projektu „FLORIAN – wsparcie dla OSP i WOPR” na zakup sprzętu ratowniczego w ramach programu priorytetowego NFOŚiGW „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych”.

Zadanie współfinansowane ze środków Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przedmiot zapytania:„Sprzedaż fabrycznie nowego, wyprodukowanego w 2022 roku Silnika 70 KM zaburtowego do łodzi, sprzedaż fabrycznie nowych, wyprodukowanych w 2022 roku 2 skuterów wodnych oraz sprzedaż fabrycznie nowych, wyprodukowanych w 2022 roku 2 przyczep ratowniczych dla Słupskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego”.
Zleceniodawca: Słupskie WOPR ul. Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

Termin składania ofert: do dnia 09 września 2022 r. roku, do godziny 11:00

Opis zamówienia i warunki złożenia oferty do pobrania:

back to top