Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

CHSP Salomon | Flaga Polski w centymetrach

Plik:Herb Polski.svg – Wikipedia, wolna encyklopedia

W dniu 23 czerwca 2022 roku pomiędzy Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji a Słupskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym została podpisana umowa o wsparcie realizacji zdania publicznego pt. „Organizacja i prowadzenie szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego".

Dofiansowanie zadania z budżetu państwa

Numer umowy: 5/DOLiZK/DB/2022

Opis zadania: Zadanie polegać będzie na organizacji bezpłatnych szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego. W ramach zadania przeszkolonych zostanie 60 osób. Adrestami będą osoby, które: spełniają wymagania dla ratownika, ratownika medycznego, lekarza systemu lub pielęgniarki systemu, realizujących doskonalenie zawodowe określone w przepisach ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz.U. z 2020r. poz. 882 z późn.zm.) tj. posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, posiadająca ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, stan zdrowia pozwalająca na udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Wartość uzyskanego dofinansowania: 52 320,00 zł

Całkowita wartość zadania: 67 824,00 zł

back to top