Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Starostwo Powiatowe w Słupsku

Starostwo Powiatowe w Słupsku

W dniu 17 maja 2021 roku w Słupsku pomiędzy Powiatem Słupskim a Słupskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym została podpisana umowa o dofinansowanie wkładu własnego do zadania pt. „Otwarcie kompleksu rekreacyjno-sportowego przeznaczonego na użytek publiczny, w tym dla seniorów i osób niepełnosprawnych".

Numer umowy: PS.524.16.2021.IV

Opis zadania: Zadanie polega na budowie obiektu szkoleniowego wraz z zapleczem magazynowym w miejscowości Machowinko, w której to przewidziano infrastrukturę zewnętrzną i wewnętrzną dostosowaną dla osób niepełnosprawnych i osób starszych. Operacja ma za zadanie stworzenie kompleksu, w którym będą odbywać się szkolenia, kursy i zajęcia ze specjalnym programem dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Otrzymane dofinansowanie zostanie przeznaczone na zakup wyposażenia budynku rekreacyjno sportowego w m.in w krzesła, stoły, regały, szafy bez których niemożliwe będzie przeprowadzenie szkoleń.

Miejsce realizacji zadania: Operacja jest realizowana w miejscowości Machowinku, w powiecie słupskim, małej miejscowości, na której urok składają się tereny zielone oraz bliskość morza. Usytuowanie obiektu wraz z odpowiednim zapleczem przystosowanym również dla osób niepełnosprawnych stwarza warunki do realizacji przedsięwzięcia związanego z aktywizacją osób starszych i niepełnosprawnych.

 

Wartość uzyskanego dofinansowania: 20 000,00 zł

Całkowita wartość zadania: 141 024,16 zł

back to top