Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

CHSP Salomon | Flaga Polski w centymetrach

Plik:Herb Polski.svg – Wikipedia, wolna encyklopedia

W dniu 22 września 2021 roku w Warszawie pomiędzy Ministerswtem Spraw Wewnętrznych i Administarcji a Słupskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym została podpisana umowa o wspracie realizacji zdania publicznego pt. „Organizacja i prowadzenie szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego".

Numer umowy: 4/DOLiZK/DB/2021

Opis zadania: Zadanie polegać będzie na organizacji bezpłatnych szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego. W ramach zadania przeszkolonych zostanie 90 osób. Adrestami będą osoby, które: spełniają wymagania dla ratownika, ratownika medycznego, lekarza systemu lub pielęgniarki systemu, realizujących doskonalenie zawodowe określone w przepisach ustawy z dnia 8 wsześnia 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medychnym (Dz.U. z 2020r. poz. 882 z późn.zm.) tj. posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, posiadająca ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, stan zdrowia pozwalająca na udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Wartość uzyskanego dofinansowania: 73 000,00 zł

Całkowita wartość zadania: 92 484,00 zł

back to top