Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gmina Czarna Dąbrówka

Gmina Czarna Dąbrówka

W dniu 6 maja 2021 roku w Czarnej Dąbrówce pomiędzy Gminą Czarna Dąbrówka a Słupskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym została podpisana umowa o wspracie realizacji zdania publicznego pt. „Projekt powszechnej nauki pływania Umiem Pływać".

Numer umowy: 4/2021

Opis zadania: Projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” adresowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z Gminy Czarna Dąbrówka. Zakłada on systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach z nauki pływania. Głównym celem programu jest upowszechnianie sportu, nabycie przez dzieci podstawowych umiejętności w zakresie pływania, poznanie zasad bezpiecznego przebywania nad wodą, kształtowanie zdrowego stylu życia. Projekt jest uzupełnieniem szkolnych zajęć ogólnorozwojowych i obejmuje dużą część populacji dzieci w kraju, nie selekcjonuje na mniej lub bardziej uzdolnionych uczniów. W projekcie zakładany jest udział 4 grup – razem 60 osób.

 

Wartość uzyskanego dofinansowania: 16 500,00 zł

Całkowita wartość zadania: 34 605,00 złprogram-powszechnej-nauki-plywania-umiem-plywac-6138.jpg

back to top