W dniu 17.11.2019 roku w Gdańsku na Pływalni Chełm odbył sie Finał Pomorskiej Ligi ratownictwa Wodnego, w którym uczestniczyło 126 uczestników z 9 kluów: 

Gdańskie Ratownictwo Wodne

Kaszubska Drużyna Słupskiego

MKS Lider Wągrowiec

MKS Lider Wągrowiec

Słupskie WOPR SLWOPR

TP Skalar Słupsk

Usteckie TP AQUA Ustka

Wejherowskie WOPR

WOPR-OS w Ostrołęce

Naszą Grupę Ratownictwa Sportowego reprezentowało 26  zawodników, którzy rywalizowali w 3 konkurencjach indywidualnych oraz jednej konkurencji drużynowej. 

200 m super ratownik:
W kategorii OPEN:
I miejsce Patrycja Szemro

II miejsce Aleksandra Wojtas

III miejsce Dawid Szemro


W kategorii JUNIOR:
II miejsce Katarzyna Słaby
III miejsce Nikodem Leleniewski

50 m holowanie manekina:
W kategorii OPEN:
I miejsce Patrycja Szemro
III miejsce Aleksandra Wojtas

W kategorii JUNIOR:
II miejsce Nikodem Leleniewski

III miejsce Katarzyna Słaby

200 m ratowanie manekina w płetwach:
W kategorii OPEN:
I miejsce Aleksandra Wojtas
II miejsce Patrycja Szemro

W kategorii JUNIOR:
III miejsce Nikodem Leleniewski

4x25m pod wodą:
W kategorii OPEN:
II miejsce (Anna Sazan, Aleksandra Wojtas, Katarzyna Słaby, Patrycja Szemro)

W kategorii JUNIOR:
I miejsce (Konrad Fudro, Leon Łochowski, Kacper Moroz, Nikodem Leleniewski)

W kategorii JUNIOR MŁODSZY:

II miejsce (Nadia Downar-Zapolska, Wiktoria Pańka, Amelia Jaczyńska, Anna Dąbrowska)

A w podsumowaniu całej Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego w 2019 roku po 4 rundach w klasyfikacji generalnej zdobyliśmy 6 medali:

W kategorii OPEN:

I miejsce Dawid Szemro

II miejsce Aleksandra Wojtas

III miejsce Patrycja Szemro

W kategorii JUNIOR:

I miejsce Nikodem Leleniewski

II miejsce Katarzyna Słaby

III miejsce Aleksandra Dąbrowska

G R A T U L U J E M Y wszystkim medalistom i uczestnikom zawodów. Zapraszamy na kolejna edycję w 2020 roku.

final-pomorskiej-ligi-ratownictwa-wodnego-17-11-2019-gdansk-5515.jpg [miniatura]

GALERIA

Wszystkie wyniki:

http://www.megatiming.pl/contest/0bb8c22d-4c9e-4c88-b6b4-616fa27250b7