Drodzy Rodzice,

 Od 01 czerwca 2018 r. nastąpi koniec zajęć z nauki i doskonalenia pływania na pływalni SOSiR. W związku z tym już teraz rozpoczynamy zapisy na nowy sezon 2018/2019.

Wszystkich chętnych, którzy chcą kontynuować naukę i doskonalenie pływania w naszej Szkole, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres biuro@wopr.slupsk.pl, a nowe osoby chcące rozpocząć naukę pływania, doskonalenie lub treningi ratownicze prosimy o kontakt telefoniczny 669 548 445.

Prowadzimy zajęcia z pływania oswajające z wodą dla niemowlaków od 3 miesiąca życia, przedszkolaków oraz dzieci w wieku szkolnym. Naszym celem jest nauczenie Twojego dziecka bezpiecznego zachowania się w środowisku wodnym oraz wyrobienie u Niego podstawowych nawyków pływania, które będą towarzyszyć Mu przez całe życie. Chcemy, aby każde dziecko czerpało przyjemność podczas nauki pływania.

Doświadczenie wykwalifikowanych instruktorów oraz pasje związane ze sportem, kierunkowe wykształcenie oraz zaangażowanie ułatwiają nam nawiązywanie kontaktów z kursantami w każdym wieku. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, które aktywizują naszych podopiecznych i pomagają bezstresowo pokonać lęk przed wodą.

Zajęcia odbywają się na pływalni SOSiR. Grupy podzielone będą według wieku oraz umiejętności pływackich

Zapraszamy na zajęcia!

 

 https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-P%C5%82ywania-S%C5%82upskiego-WOPR-156709645017558/