W dniach 6-7 grudnia 2014 w Sopocie, odbyły się II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Morsów w Pływaniu Ekstremalnym na Czas. W wodzie o temperaturze 5°C rywalizowało wiele drużyn z całego świata, w tym Słupskie WOPR, które reprezentowane było przez Piotra Cieszyńskiego, Krzysztofa Raczkowskiego oraz Jakuba Zubel.

W zawodach wzięło udział ponad 110 zawodników. Rywalizacja w ekstremalnych warunkach odbywała się w basenie Sopockiej Mariny przy dopingu wielu kibiców. Zawodnicy Słupskiego WOPR zajęli wysokie miejsca: Piotr Cieszyński zdobył złoty medal na 50 m stylem klasycznym, a na dystansie 50 m stylem dowolnym zajął 4 miejsce. Jakub Zubel został Mistrzem Polski w konkurencji 25 m stylem klasycznym oraz zdobył brązowy medal na dystansie 25 m stylem dowolnym.